У Івано-Франківську для євро майдану зібрали 180 тисяч гривень | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

У Івано-Франківську для євро майдану зібрали 180 тисяч гривень

Прикарпатці щодня жертвують гроші для потреб євроактивістів. Сума пожертв зібраних за 28 січня складає понад 180 тисяч гривень, звітують у обласному Штабі національного спротиву.

Люди здають хто що може, тут і 50 Є, 560 $ США та навіть 250 канадських $. Гроші передають окремі родини, сільські громади та підприємства міста і області.

Аби не виникало запитань куди діваються кошти та хто їх здає у Штабу нацспротиву ведуть чітку бухгалтерію. Кажуть, звітуватимуть по завершенні нестабільної ситуації як на Прикарпатті так в Україні.

Ірина Тимчишин, служба новин Вежа FM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top