У Голландії інженер-програміст Піндар Ван Армар створив робота-художника під назвою bitPaintr | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

У Голландії інженер-програміст Піндар Ван Армар створив робота-художника під назвою bitPaintr

Зі світу цікавого. Робот-митець. У Голландії інженер-програміст Піндар Ван Армар створив робота-художника під назвою bitPaintr. На створення робота витрачено десять років. Спочатку він був помічником для Ван Армара, однак після доопрацювань став малювати самостійно. Для створення малюнка необхідно завантажити фотосвітлину. Згодом робот почне переносити її на полотно. При цьому bitPaintr вміє майстерно тримати кисть в різних положеннях. Тепер Ван Армар має намір налагодити виробничий випуск таких роботів, а тому збирає гроші на краудфанговому порталі Kickstarter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top