У Франківську відбудеться громадське обговорення щодо схеми розміщення дрібнороздрібної торгівлі на 2016 рік | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

У Франківську відбудеться громадське обговорення щодо схеми розміщення дрібнороздрібної торгівлі на 2016 рік

Міська влада Івано-Франківська оприлюднила пропоновані переліки місць (адрес) розміщення та схеми розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг у першій зоні м. Івано-Франківська, а також на території парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка та на території, прилеглої до міського озера.

Відповідний проект рішення виноситиметься на розгляд міськвиконкому. Попередньо 26 лютого 2016р. о 15-00 год. в приміщенні виконавчого комітету міської ради (вул. Грушевського,21, каб.311) відбудеться відкрите громадське обговорення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету: «Про затвердження схеми розміщення дрібнороздрібної торгівлі в м. Івано-Франківську на 2016р.».

Мета проекту – впорядкування у 2016р. місць розміщення дрібнороздрібної торгівлі у першій зоні м. Івано-Франківська, на території парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка та території міського озера. Рішення передбачає затвердження схеми розміщення дрібнороздрібної торгівлі в м. Івано-Франківську на 2016р. у першій зоні м. Івано-Франківська, на території парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка та території міського озера.

Розробник проекту рішення – департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

– в мережі Інтернет: http://www.mvk.if.ua/rppra/ розділ «Регуляторна політика» / «Проекти та аналізи впливу»;

– в департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради вул. Незалежності,9, каб. 502, т. 50-26-80

Відповідальна особа за проведення відкритого громадського обговорення: головний спеціаліст відділу промисловості та розвитку підприємництва управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради А. А. Мухіна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top