У день народження Тараса Шевченка, активісти Косова піднялися на найвищу вершину українських Карпат – гору Говерлу | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

У день народження Тараса Шевченка, активісти Косова піднялися на найвищу вершину українських Карпат – гору Говерлу

У день народження Тараса Шевченка, активісти Косова піднялися на найвищу вершину українських Карпат – гору Говерлу. Аби вшанувати пам’ять Кобзаря. Сходження на Говерлу є частиною акції «Відповідальність починається з мене» в рамках проекту «Національно-патріотичне виховання молоді». Пише Репортер. Такі гірські мандрівки вже стали доброю традицією на Косівщині. Започатковані з 2014 року. У такий спосіб молодь району тоді відзначила 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Ідея читання віршів на Говерлі у день народження Шевченка знайде ширше коло своїх прихильників. Відтак Українськими Карпатами дзвінко та голосно лунатимуть пророчі вірші Кобзаря, – сподіваються організатори.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top