Творчий ювілей відзначила Марія Вайно (ФОТО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Творчий ювілей відзначила Марія Вайно (ФОТО)

Творчий ювілей відзначила Марія Вайно (ФОТО)

Героїня своїх творів. Творчий ювілей відзначила Марія Вайно. Поетеса, прозаїк, новелістка, кінодраматург, лауреат “Коронації слова”. Марія Вайно відома в Україні та за її межами. З нагоди свята в Літературному музеї зібрали 17 видань Марії Вайно, що виходили в різний час починаючи із 1992-го року. Найпопулярнішою для себе авторка називає збірку “Жінка з келихом дощу”.

Саме реалістичність творів Марії Вайно приваблює читачів, кажуть місцеві бібліотекарі. Популярні збірки поезії та прози “Згорток на лавці” , “Нитка Аріадни”. А також роман в новелах “Теплий двір, або рапсодія струнного квартету”, збірка поезій “Терпкість” та збірка новел “Паводок”. Не залежується на полицях і посібник зі сценарної майстерності.

“Великі краплі з даху падали ваговито й билися, розсипаючись по землі…Жінка підставила келиха” Герої її творів завжди наполегливі в досягненні мети. Член Національної Спілки письменників та Національної Спілки кінематографістів Марія Вайно каже, особисто теж не збирається зупинятися на досягнутому.
Оксана Семко, Андрій Шустикевич, Новини на “Вежі”.

Фото: Анастасія Третяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top