ТРК «Вежа» запускає новий теле та інтернет проект «Франківці» | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

ТРК «Вежа» запускає новий теле та інтернет проект «Франківці»

В березні 2016-го Івано-Франківська телерадіокомпанія «Вежа» започатковує новий довготривалий теле та інтернет проект під назою «Франківці».

 Суть телепрограми, тривалість якої не перевищуватиме 7 хвилин, полягає у висвітленні  різноманітності жителів нашого міста.

Формат проекту – інтерв’ю про життя та захоплення людини у вигляді монологу. Гостем програми може стати будь-хто, але основним критерієм залишається одна засаднича річ: особа повинна бути цікавим жителем міста.

 Тож героями програми можуть бути люди різних професій: таксисти, музиканти, художники, фотографи, спортсмени, військовослужбовці, поліцейські, монахині чи навіть просто безробітні.

 Першими персонажами «Франківців» стали графік Кіріл Кіріллов, фотохудожниця Яна Стефанишин та парашутист Роман Прокопишин. Вже сьогодні  ролики можна переглянути у вільному доступі youtube каналу (https://www.youtube.com/watch?v=d_iSLpdPPqo).

 Паралельно програма щоденно виходитиме на ТБ «Вежа», що знаходиться в кабельній мережі «Ланет» та «Діскавері».

 Автор – Тарас Зень, зйомка – Михайло Копієвський та Олексій Снісар, монтаж – Михайло Копієвський.

 

Як зазначив генеральний директор ТРК «Вежа» Тарас Зень: «Сьогодні телебачення рясніє негативними новинами, скандалами та дорогими шоу. Часто від цього хочеться абстрагуватись і відпочити. «Франківці» покликані просто глянути глибше на тих, кого ми бачимо чи не щодня на вулицях міста. Франківськ не є великим. Тож ми маємо знати один про одного більше».

 

* * *

Випуск № 1. Кіріл Кіріллов

https://www.youtube.com/watch?v=yeduPHW6bAI

 

Випуск № 2. Яна Стефанишин

https://www.youtube.com/watch?v=Uh0bhCTKt54

 

 

Випуск № 3. Роман Прокопишин

https://www.youtube.com/watch?v=d_iSLpdPPqo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top