«Стратегія об’єднаних змін» – об’єднання громад в умовах децентралізації (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
«Стратегія об’єднаних змін» – об’єднання громад в умовах децентралізації (ВІДЕО)

«Стратегія об’єднаних змін» – об’єднання громад в умовах децентралізації (ВІДЕО)


Пізнати на власному досвіді. У Надвірнянському районі впроваджується проект «Стратегія об’єднаних змін». Фінансується Європейським Союзом і передбачає об’єднання громад в умовах децентралізації. Учасники проекту – три з існуючих п’ятьох об’єднанних громад :Надвірнянська , Делятинська і Ланчинська.

Об’єднання громад в одну фінансово незалежну – реформа нова і невідома. Це як «недошитий піджак», який варто приміряти, аби знати, що робити далі, кажуть експерти. Насамперед, громадам варто розробити Стратегічний план та Статут.

 

Лише практика допоможе зрозуміти усі можливості та доцільність спільної діяльності об’єднанних громад, кажуть фахівці. Світовий досвіт свідчить, місцеві проблеми можуть ефективно вирішуватись тільки на місцевому рівні. І об”єднаними зусиллями.

Ольга Цьома, Сергій Царик, Новини на «Вежі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top