Щоб зберегти життя 17-річному Максиму потрібно 500 000 гривень. Часу, на жаль, залишилося обмаль | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Щоб зберегти життя 17-річному Максиму потрібно 500 000 гривень. Часу, на жаль, залишилося обмаль

Неповнолітньому прикарпатцю видалили весь кишківник. Проте потрібна дороговартісна операція за кордоном. Часу на збір коштів – тиждень.

За шість днів хлопчику зробили 5 операцій. Максиму видалили майже весь кишківник, проте цього йому не говорять.

Лікарі з багаторічним стажем такий діагноз зустрічають вперше. Синдром Ледда – неповний поворот кишківника.

Єдине, що врятує Максима, – пересадка кишківника. У світі лише 80 клінік проводить такі операції, бо це навіть складніше, аніж трансплантація серця.

repetitor-dlya-rebenkarepetitor-dlya-rebenka2

fVWm4OsFH-0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top