Що чоловіки цінують у жінках найбільше? | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Що чоловіки цінують у жінках найбільше?

Тема не нова, вже багато написано, але всі якось про особистий досвід пишуть. Тому ми зібрали думки різних людей, які відповіли на запитання заголовка статті – що в першу чергу чоловіки цінують у жінках?

На першому місці – зовнішні дані (45,64%), що не дивно.
Звичайно, жінки хочуть, щоб чоловіки цінували особистісні якості, але що, в першу чергу, дівчата виставляють для залучення уваги: ​​особистісні якості або зовнішність? Ну що виставляють, то чоловіки і оцінюють в першу чергу.

cto_m_tsenyat_01

Друге місце – особистісні якості (24,39%).

Тобто по одягу (зовнішності) зустріли, а поговорити? Тут і оцінюються особистісні якості, риси характеру, вірування, переконання, вчинки. Тільки тут у чоловіків зі сприйняттям жінок теж не все просто. Наприклад, симпатичним дівчатам чоловіки приписують більше позитивних особистісних якостей. Багато хто хоче вірити: ну не може красива панянка бути сволотою! Може-може, вважають жінки, вони один одного (подруга подругу) оцінюють тверезо і безкомпромісно. Напевно, тому один мій знайомий керівник ніколи сам не приймає рішення про прийняття на роботу симпатичних дівчат. Він на співбесіду відправляє дослідну даму, яка йому доповідає, де дурнушка, а де тямуща дівчина для роботи. Сам керівник зізнається, що не може зрозуміти, як така красуня з дивовижними формами і прекрасною посмішкою може не підходити для роботи в їхній компанії. Але справа понад усе, тому знайомий робить похмурий вигляд і міркує про делегування деяких повноважень заступникам, які в певних питаннях краще розбираються. Ну і правильно.

cto_m_tsenyat_02

Третє місце – згода на секс (16,89%).

Якщо дівчина згодна – це цінно. Іншими словами, не треба довго вмовляти, витрачати час і гроші. “Я до біса привабливий, чого дарма час втрачати”, – так обґрунтував герой фільму “Звичайне диво” свою пропозицію жінці “зустрітися опівночі у комори”. Думаю, багато чоловіків хочуть позалицятися, щоб вона тікала, а він наздоганяв, всяке буває. Але тенденція сучасності, особливо у великих містах, така, що коли часу немає – ніякої дружби, відразу любов, і секс.

cto_m_tsenyat_03

На четвертому місці – розум (9,67%).

Чоловіки оцінюють розум жінки, після того як все інше оцінили. Нетолерантно якось, але такі результати опитування.

cto_m_tsenyat_04

На п’ятому місці – ділові якості (3,41%).
Я не згоден! Але що від цього змінюється, чоловіки цінують ділові якості в жінці далеко не в першу чергу.

cto_m_tsenyat_05

Реальність може подобатися або не подобатися, але конкретне опитування показує, що чоловіки прості і з часом, не надто змінюються. Як сприймали жінку в першу чергу візуально, так і продовжують це робити. Можна з цим фактом сперечатися, адже на жінку треба дивитися як на людину! Згоден, але коли людина опиняється симпатичною жінкою, всі правильні міркування для чоловіків неважливі. Люди завжди роблять, як їм хочеться, а не як правильно. Чоловіки теж люди – їм хочеться, а цей стан, кажуть, гірше неволі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top