Шампанське зміцнює пам`ять – дослідження | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Шампанське зміцнює пам`ять – дослідження

Шампанське, невід’ємний атрибут новорічних свят, не тільки не шкодить розумовим здібностям людини, а й сприяє зміцненню пам’яті. Але все ж не варто зловживати ним, інакше буде досягнутий протилежний шампанськеефект.

Дослідження вчених шампанського

Мікробіологи факультету харчування і харчових досліджень Університету Редінга недавно вивчали вплив ігристого вина на пам’ять людини. Вся справа в тому, що до його складу входять феноли. Ці органічні сполуки активно взаємодіють з деякими групами білків в гіпокампі і корі головного мозку.
Ці білки беруть участь у засвоєнні інформації, орієнтації в просторі і запам’ятовуванні об’єктів. З віком вони руйнуються, через що в людини слабшає пам’ять. Однак феноли перешкоджають цьому процесу.

Коментарі фахівців про властивості шампанського

Джеремі Спенсер, професор, розповідає, що раніше подібні властивості приписували флавоноїдів, що містяться в червоному вині. Що стосується шампанського, то вченим вдалося довести, що його вживання сприятливо впливає на функціонування серцево-судинної системи (знижується ризик розвитку інфаркту та атеросклерозу). Ігристе вино також захистить людину від розвитку деменції. Однак терапевтичний ефект спостерігається лише в тому випадку, якщо в тиждень вживається не більше 3-х келихів шампанського.
Девід Возур, мікробіолог, зазначає, що на пам’ять позитивно впливає не тільки ігристе вино, але й інші продукти харчування, що містять феноли. Це чорниця і шоколад. Головне – не забувати про почуття міри.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top