Серцево-судинні та онкологічні патології – лідери серед неінфекційних захворювань | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Серцево-судинні та онкологічні патології – лідери серед неінфекційних захворювань

Серцево-судинні та онкологічні патології – лідери серед неінфекційних захворювань

Серцево-судинні та онкологічні патології – лідери серед неінфекційних захворювань. Прикарпаття – один із семи пілотних регіонів, де реалізовується проект “Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров”я в Україні”. У центрі уваги – медико-профілактичне лікування серцево-судинних, онкологічних, хронічних респіраторних захворювань та цукрового діабету.

 

На вступний семінар зібралися прикарпатські медики, освітяни та навіть священик. Кажуть, профілактика невірусних захворювань є спільною справою. Адже лише разом можна протистояти головним факторам ризику – тютюнопалінню, алкоголізму, нездоровому харчуванню та пасивному способу життя.

 

Проект “Неінфекційні захворювання” буде діяти до кінця 2019-го року. Його фінансує Швейцарська агенція розвитку та співробітництва.

 

Оксана Семко, Михайло Березень, Андрій Шкварла, Новини на “Вежі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top