Сепаратизм, як міна сповільненої дії, закладався ще під час розпаду Радянського Союзу | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Сепаратизм, як міна сповільненої дії, закладався ще під час розпаду Радянського Союзу

Сепаратизм, як міна сповільненої дії, закладався ще під час розпаду Радянського Союзу

Сепаратизм, як міна сповільненої дії, закладався ще під час розпаду Радянського Союзу. У цьому переконані місцеві науковці. Вони обговорили історичні витоки дезінтеграції держави, які стали причиною нинішньої ситуації в Україні.

Саме Кримська автономія була своєрідним «якорем», що утримував Україну під протекторатом Росії, запевняють історики. А тепер цим «якором» може стати окупований Донбас. Обговорюючи аспекти солідарності і примирення, історики не уникали зовсім недружніх слів про Донбас.

Розуміють по-своєму східних українців і «азовці». Вони вважають, тамтешні мешканці думають лише про роботу на шахтах і заводах та свою зарплатню.Тож у державі є чимало внутрішніх стереотипів, в які досі вірять. Для об”єднання нації науковці пропонують здійснювати не лише туристичні обміни між регіонами, але й обміни урядовцями, викладачами та студентами. Можливо саме це допоможе краще зрозуміти один одного зсередини. Аби згодом не чіпляти на людей образливі ярлики.

Ольга Цьома, Андрій Шустикевич, Новини на «Вежі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top