Моя професія – синьйор з вищого світу (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Моя професія  – синьйор з вищого світу (ВІДЕО)

Моя професія – синьйор з вищого світу (ВІДЕО)


Дрібні крадіжки продуктів на званих вечерях, створення міфічного благодійного фонду підтримки родин бідних. До цього причетний італійський аферист Леонідо Папагатто заради благополуччя своєї родини. Його професія – синьйор з вищого світу.

Життєву історію італійської родини Папагатто на театральній сцені відтворили випускники Інституту мистецтв. Вистава сповнена неочікуваних сюжетних поворотів, динамічних сцен, емоційних моментів та веселих жартів. І хоча Італія від України територіально знаходиться далеко, питання, підняті героями актуальні для всіх. Головне з них – матеріальний добробут та шляхи його досягнення. Чесні і не зовсім.

Прагнучи заробити якомога більше грошей всіма доступними методами, герої потрапляють в курйозні ситуації. Через призму театральної гри актори продемонстрували проблеми відносин батьків і дітей, поняття честі та довіри, людських цінностей. Особливо суперечливі вони в головного героя Леонідо Папагатто.

Емігрантом з Іспанії Антоніо на декілька годин став студент Юрій Вихованець. У пошуках легкого заробітку бешкетник додає чимало проблем родині Папагатто.

Студентка Ірина Білак на сцені перевтілилася в головну героїню – 40-літню жінку Валерію Папагатто. Попри значну різницю у віці, студентці було цікаво опановувати даний образ. Зокрема, через те, що це комедійна роль. До речі, в цьому жанрі Ірина спробувала себе вперше.

Вистава “Моя професія – синьйор з вищого світу” – дипломна робота випускників Інституту мистецтв. У їхньому виконанні ексцентричний синьйор Леонідо Папагатто та його одіозна родина зрештою приходять до того, чого прагнули – сімейного благополуччя і весілля.
Мар’яна Гринечко, Олександр Литвиненко. Новини на Вежі.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top