Рубль пішов в мінус після того як досяг максимуму поточного року | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Рубль пішов в мінус після того як досяг максимуму поточного року

Рубль ранком п’ятниці оновив максимум поточного року в парі з доларом на тлі нафти, що подорожчала, і м’якої риторики ФРС США, але потім ринок відвів його в мінус, проявляючи обережність перед підсумками засідання ради директорів ЦБР і подальшій прес-конференції голови центрального банку Ельвіри Набіуліної (о 14:00 за київським часом).

Більшість аналітиків впевнена у збереженні ключової ставки Банку Росії на рівні 11 відсотків річних, хоча і припускають почути ясні натяки регулятора про швидке пом’якшення політики.

На початку біржових торгів пари долар/рубль розрахунками “завтра” на Московській біржі досягла значення 67,89 вперше з 4 грудня 2015 року.

До 11:20 пари долар/рубль розрахунками “завтра” торгувалася вже поблизу 68,41, майже на пів процента вище за попереднє біржове закриття.

Євро до 11:20 знаходився поблизу рівня 77,21 рубля, на 0,1 відсотка вище за попереднє закриття.

Нафта марки Brent сьогодні досягла значення $41,71 за барель вперше з 7 грудня 2015 року, оскільки інвестори сподіваються, що виробники нафти домовляться про заморожування рівня видобутку, але поточні котирування близько $41,28, на 0,6 відсотка нижче вчорашнього закриття.

На Форексі пара євро/долар пішла в мінус, втрачаючи з початку дня біля третини відсотка. Поточні котирування близько $1,1280, тоді як напередодні був досягнутий місячний пік єдиної валюти – $1,1342.

Індекс долара відскочив від майже п’ятимісячного мінімуму 94,58, досягнутого сьогодні вранці, зараз оцінюється в 94,62 пункту.

ФРС в середу ввечері зберегла процентну ставку в діапазоні 0,25-0,50 відсотка, при цьому новий макроекономічний прогноз, підготовлений Федрезервом, припускає тільки два підвищення ключової ставки в 2016 році, в цілому, на половину процентного пункту, що вдвічі менше, ніж припускав попередній прогноз регулятора.

Рубль найближчим часом також реагуватиме на грошові потоки податкового періоду, що почався у вівторок і пік якого доводиться на 25 березня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top