Романа Гурика вшанували у його рідному Прикарпатському університеті (ФОТО) (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Романа Гурика вшанували у його рідному Прикарпатському університеті (ФОТО) (ВІДЕО)

Романа Гурика вшанували у його рідному Прикарпатському університеті (ФОТО) (ВІДЕО)


Він був юним. Закоханим. І сповнений життєвих сил. Два роки тому. Нині він – Герой Небесної Сотні… Романа Гурика вшанували у його рідному Прикарпатському університеті. Цього року він мав би бути випускником. Однак долю юнака змінила Революція Гідності. І фатальна куля снайпера. Студенти, викладачі та найближчі приятелі Героя зібралися на віче-реквієм. Аби згадати Романа та усіх його побратимів – протестувальників, які не повернулися з Майдану.

Студент Юрій Терень приятелював з Романом ще зі шкільної парти. Двічі були разом на Майдані.Зізнається, тоді молодь вірила у позитивні зміни в державі.

Попри те, що домовленості укладаються в кабінетах, історія твориться кров’ю, переконана однокурсниця Романа Вікторія Шульга. Тож революція була неминучою. І необхідною.

Ольга Цьома, Сергій Царик, Новини на «Вежі».

Фото: Анастасія Третяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top