Прикарпатський будинок-інтернат потребує ремонту, його вихованці – життєвого простору | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Прикарпатський будинок-інтернат потребує ремонту, його вихованці – життєвого простору

В Залучанському дитячому будинку-інтернаті проживає 131 вихованецьдіти віком від 4 до18 років, а також молоді люди віком до 35 років.

Дитбудинок є закладом 3 профілю з відділенням 4 профілю – для дітей з важкою як фізичною, так ірозумовою неповносправністю, частина з яких є постійно-лежачими. Майже усі діти є сиротами. Додеяких дітей приїздять батьки, але вкрай рідко, інформують на сайті Української благодійницької мережі.

У кімнатах, в яких зараз проживають вихованці дитбудинку, дуже тісно. Ліжка у молодіжних кімнатахна першому поверсі розташовані так щільно, що до деяких навіть важко підійти. На другому поверсіневеликі кімнати заповнені дитячими ліжками, між якими є лише невеликі проходи.Переповненістьжитлових кімнат дитбудинку підтверджують не лише волонтери, про це також зазначає у своємумоніторинговому звіті Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У надто тісних спальних кімнатах дитбудинку вкрай бракує життєвого простору. Цю проблему можна вирішити, якщо переселити частину дітей у спальний корпус № 2, який зараз не використовується, оскільки потребує капітального ремонту. Попередня кошторисна вартість робіт з капітального ремонту (за підрахунками підприємства, яке може виконати ремонтні роботи): 502 000 грн.

Дитбудинок звертається з листом до усіх небайдужих людей з проханням допомогти вирішити цю проблему та відремонтувати спальний корпус № 2. Ремонті роботи можна буде розпочати весною 2016 р. Просимо усіх небайдужих допомогти створити більше життєвого простору для сиріт з важкою фізичною та розумовою неповносправністю!

Куратор: Ольга, тел. (050) 338-99-94, Василь, тел. (098) 510-59-97

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top