Прикарпатські правоохоронці продовжують проводити зустрічі зі школярами | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Прикарпатські правоохоронці продовжують проводити зустрічі зі школярами

Цього разу працівники молодіжної превенції ГУ НП в Івано-Франківській області провели зустріч із учнями ЗОШ № 23 м. Івано-Франківська та прочитали дітям лекцію.

Звичайно виховувати свідому, розумну людину потрібно від самого народження. Проте нагадати, застерегти від наслідків, які можуть статися з неповнолітніми через необдумані вчинки – це обов’язок правоохоронців. Тож аби неповнолітні не схибили у житті, їх навчали та застерігали від протиправних проявів таких як пияцтво, наркоманія, азартні ігри та відповідальність, яку несуть особи, наприклад, за неправдиві повідомлення у поліцію щодо замінування та інші.Вели мову про фактори, здатні формувати правильний погляд у молоді на такі соціальні проблеми як насильство у сім’ях, жорстоке поводження з дітьми. Ознайомили з відповідальністю за вчинення протиправних вчинків неповнолітніми.

Також працівники вибухотехніки провели навчальне заняття із школярами, використовуючи при цьому макети вибухових пристроїв промислового виробництва. Школярі у вільному доступі мали можливість оглянути ці вибухові пристрої та вивчали також як поводитися із знайденими підозрілими предметами, пакунками тощо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top