Програма “Гармонія”. Про очищення Землі (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Програма “Гармонія”. Про очищення Землі (ВІДЕО)

Програма “Гармонія”. Про очищення Землі (ВІДЕО)

Земля, зараз в періоді очищення, який незабаром закінчиться. Це не означає, що не потрібно очищатися. Йдеться про Землю, як про Божественну Душу, як про Абсолютну Енергію, яка теж проходить свої уроки. Кожен з вас відчує своє очищення, без цього неможливий Перехід.
Уявіть собі, що ви народилися для того, щоб засяяти і воскреснути з попелу колишніх втілень. Стати абсолютно іншими, новими. Це буде приголомшливий досвід, для кожного з вас.

Езотерик Олександр Шинкарук

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top