Президент перевів суддю з Вінниці на роботу в Івано-Франківськ | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Президент перевів суддю з Вінниці на роботу в Івано-Франківськ

Указом Президента України №21/2016 “Про переведення суддів” від 23 січня 2016 року Петро Порошенко перевів в Івано-Франківськ суддю з Вінниці.

Так згідно Указу, суддю господарського суду Вінницької області СТЕФАНІВ Тетяну Василівну переведено на роботу на роботу на посаді судді господарського суду Івано-Франківської області в межах п’ятирічного строку.

Рішення про переведення судді Стефанів до іншого суду Вищою кваліфікаційною комісією було прийнято ще у травні 2015 року.

Суддя Тетяна Стефанів у 2014 році заробила 202 тис. 267 грн. Вказані гроші – це її заробітна платня. Про це йдеться у декларації про доходи судді.

Згідно декларації, Тетяна Стефанів не володіє ні житловими будинками, ні квартирами, ні дачами, а ні гаражами. На банківських рахунках судді коштів немає.

Сукупний дохід членів сім’ї Стефанів – 521 тис. 336 грн. Ця сума складається із зарплати – 93 тис. 397 грн., дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна – 149 тис. 600 грн., спадщина – 275 тис. 628 грн.

Члени сім’ї декларанта володіють земельними ділянками площею 1487 кв. м та 1500 кв. м, квартирою площею 78,1 кв. м та авто Audi A6 2010 року випуску.

Першоджерело http://www.paralleli.if.ua/

One comment

  1. 336 грн. Ця сума складається із зарплати – 93 тис. 397 грн., дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна – 149 тис. 600 грн., спадщина – 275 тис. Where such information?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top