Претендентів на стипендію міської ради визначає шкільне самоврядування (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Претендентів на стипендію міської ради визначає шкільне самоврядування (ВІДЕО)

Претендентів на стипендію міської ради визначає шкільне самоврядування (ВІДЕО)


Більше знаєш – багатшим будеш. Вже вкотре міська рада заохочує школярів Івано-Франківська до навчання грошовими преміями. Цього року два десятки учнів отримають стипендії в розмірі двохсот та чотирьохсот гривень. За високий рейтинг знань.

Претендентів на стипендію міської ради визначає шкільне самоврядування. Списки школярів подають до освітнього управління , де відповідна фахова комісія обирає гідних стипендіатів. Аби отримати дану грошову премію, учневі необхідно бути призером обласних олімпіадах. Перемог на міському рівні буде недостатньо, наголошують у школах.

У спеціалізованій школі № 11 цього року стипендію міської ради матимуть дві десятикласниці: Ірина Сачовська та Катерина Кобута. Обидві – претендентки на золоту медаль. У кожної за плечима близько двох десятків призових місць на олімпіадах різних рівнів. Зокрема з французької мови. Дівчата не приховують свого задоволення. Втім, визнають, нагороду заслужили. Тепер думають, куди інвестувати власну стипендію.

Ірина Сачовська за 2-е місце у Всеукраїнській олімпіаді з французької мови отримала ще й стипендію обласної ради. Тож свою радість висловлює улюбленою іноземною мовою.
Традиція щорічних стипендій від міської ради триватиме й надалі. Крім того, у мерії мають намір надавати школярам ще й міні-гранти. На втілення соціальних проектів.

Ольга Цьома, Андрій Шустикевич, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top