Представники міського Центру зайнятості та військкомісаріату зустрілися із старшокласниками, студентами-випускниками та тими, хто нині шукає роботу (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Представники міського  Центру  зайнятості та  військкомісаріату  зустрілися із старшокласниками, студентами-випускниками та тими, хто нині шукає роботу (ВІДЕО)

Представники міського Центру зайнятості та військкомісаріату зустрілися із старшокласниками, студентами-випускниками та тими, хто нині шукає роботу (ВІДЕО)


Сьогодні школярі, а завтра – професійні захисники України. Представники міського Центру зайнятості та військкомісаріату зустрілися із старшокласниками, студентами-випускниками та тими, хто нині шукає роботу. Зустріч мала профорієнтаційне спрямування і певною мірою була підпорядкована популяризації професії “військовий”. Така потреба виникла у зв’язку зі створенням у регіоні нової гірсько-піхотної бригади.
Центр зайнятості регулярно проводить подібні ярмарки вакансій. Оскільки, щороку зростає потреба у робітничих професіях. Але, навіть попри те, що безробітніх теж не меншає, задовольнити запити роботодавців, не вдається.
Військові частини уже подали до Центру зайнятості заявки на заповнення понад 2 тисяч вакансій. Військовий фах можуть освоїти як чоловіки, так і жінки. Детально про умови відбору на контрактну військову службу, грошове та соціальне забезпечення, інші переваги служби в ЗСУ, можна дізнатися безпосередньо у військкоматі.

Тетяна Лугіна, Андрій Шустикевич, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top