Подати заяву на реєстрацію шлюбу, розлучення, народження дитини, чи зміни прізвища, не виходячи з дому – через Інтернет (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Подати заяву на реєстрацію шлюбу, розлучення, народження дитини, чи зміни прізвища, не виходячи з дому – через Інтернет (ВІДЕО)

Подати заяву на реєстрацію шлюбу, розлучення, народження дитини, чи зміни прізвища, не виходячи з дому – через Інтернет (ВІДЕО)


Подати заяву на реєстрацію шлюбу, розлучення, народження дитини, чи зміни прізвища, не виходячи з дому – через Інтернет. Таку можливість іванофранківці отримали наприкінці минулого року. Прикарпаття долучилося до пілотного проекту Мін’юсту.
Однак популярною серед містян електронна реєстрація не стала. За майже 5-ть місяців – 20 заяв та 6 звернень. У відділі Державної реєстрації цивільного стану дивуються. Адже зареєструвати заяву, не покидаючи оселі, це не лише економія часу. Це й можливість прийняти вірне рішення. Без поспіху.

Реєструють електронну заяву на шлюб, в основному , молоді подружжя. Щоправда, тих, хто воліє реєструвати усі процедури традиційним способом – все ж більшість.

З початку року через інтернет оформили заяву на весілля лише 5 пар. А от особисто подати заяву до відділу РАЦС приходить з кілька сотень майбутніх наречених.
А от розлучитися за допомогою “електронки” насмілилася лише одна іванофранківська пара.

Та й загалом, кажуть у РАЦСі, одружень в Івано-Франківську значно більше, аніж розлучень. Особливо побільшало шлюбів з іноземцями. А от популярними іменами для дітей нині є Меланія, Лука, Давид, Розалія…

Тетяна Лугіна, Андрій Шустикевич, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top