Податківці та успішні підприємці – про ведення бізнесу | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Податківці та успішні підприємці – про ведення бізнесу

В Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» відбувся «круглий стіл» на тему: «Бібліотека живої книги. Історія мого успіху». Його організували регіональний центр зайнятості та Івано-Франківська ДПІ. У засіданні «круглого столу» також прийняли участь громадяни, які виявили бажання започаткувати власну справу.
Організатори заходу не лише ознайомили майбутніх платників податків з правилами ведення підприємницької діяльності, а й обмінялись досвідом успішного ведення бізнесу.
Начальник відділу комунікацій ДПІ в Івано-Франківську Галина Яремко розповіла початківцям про систему оподаткування в Україні, детально зупинившись на спрощеній системі. Вона також наголосила на дотриманні роботодавцями трудового та податкового законодавства при використанні праці найманих працівників.
За її словами, запорукою успішного ведення бізнесу є висока податкова культура платників податків. Бездоганне дотримання податкового законодавства при нарахуванні та сплаті податків, зборів та єдиного внеску, а також при поданні звітності дає можливість уникнути непотрібних витрат на сплату штрафів та пені.
Під час «круглого столу» своїм досвідом ведення бізнесу поділились з майбутніми платниками податків успішні івано-франківські підприємці.
Такі виступи є справжньою живою книгою у бібліотеці правил успішного ведення бізнесу підприємців-початківців.

Підготовлено відділом комунікацій
ДПІ у м. Івано-Франківську

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top