Податківці розповіли старшокласникам про податки | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Податківці розповіли старшокласникам про податки

Начальник відділу комунікацій ДПІ в Івано-Франківську Галина Яремко прочитала лекцію для старшокласників ЗОШ №7. Вона розповіла школярам про податки та їх роль у соціально-економічному житті країни, про особливості формування бюджету. Посадовиця також ознайомила дітей з основними аспектами податкової реформи в Україні.
Чималу увагу Галина Яремко зосередила на питанні застосування спрощеної системи оподаткування. Зокрема, майбутні випускники дізнались, що суб’єкти господарювання, які застосовують таку систему оподаткування шляхом сплати єдиного податку, поділяються на три групи. Вони також ознайомились з критеріями щодо віднесення платників до цих груп, з законодавчими вимогами до подання ними звітності та сплати податків.
Разом з тим, під час лекції розглянуто питання декларування доходів громадян.
Такі податкові всеобучі для учнівської молоді обласного центру івано-франківські податківці проводять не вперше. Під час лекції особливе значення вони приділяють вихованню економічної, правової та податкової культури серед молоді – майбутніх платників податків, їх обізнаності з основами податкового законодавства. Адже володіти елементарними азами податкових законів повинен кожен громадянин. Тому виховувати свідомих та законослухняних платників податків необхідно ще зі шкільної парти.

Підготовлено відділом комунікацій
ДПІ у м. Івано-Франківську

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top