Після новорічно- різдвяних канікул місцеві школярі їздитимуть в громадському транспорті безкоштовно (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Після  новорічно- різдвяних  канікул місцеві  школярі їздитимуть в громадському транспорті  безкоштовно (ВІДЕО)

Після новорічно- різдвяних канікул місцеві школярі їздитимуть в громадському транспорті безкоштовно (ВІДЕО)


Після новорічно- різдвяних канікул місцеві школярі їздитимуть в громадському транспорті безкоштовно. Поки вони відпочивають, в міському управлінні освіти вже потурбувалися, аби всі діти отримали іменні проїздні. Освітяни виготовили понад 20 тисяч квитків єдиного зразка. Їх під особисту розписку надано директорам загальноосвітніх закладів. В перший день нового семестру учням вручать проїздні документи.

Возити учнів перевізники будуть абсолютно задарма, кажуть в галузевому Департаменті. Без будь-якої компенсації з міського бюджету . Щоправда, на дитячі квитки діятимуть певні обмеження. Відтак, безкоштовно користуватися громадським транспортом можна лише в період навчального процесу. Тобто з 7 години ранку до 19-тої вечора. І тільки у робочі дні. Безоплатні поїздки здійснюватимуться також за умови особистого пред”явлення учнівського документу. А з наступного місяця дітям доведеться ще й надавати “нульові” проїздні квитки.

На одного учня розраховано 4 безкоштовні поїздки упродовж дня. Цієї кількості ходок достатньо, аби дістатися до школи та на позакласні заняття, переконані освітяни. Така система дитячих перевезень діятиме до початку літа. З появою електронного обілечування пільгові перевезень школярів відбуватиметься автоматично.

Віра Лутчин, Андрій Шустикевич, Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top