Підпільний цех з виробництва пального ліквідували на Прикарпатті | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Підпільний цех з виробництва пального ліквідували на Прикарпатті

Підпільний цех з виробництва пального ліквідували на Прикарпатті. Податкові міліціонери спільно з працівниками УСБ України в області в рамках проведення операції «Акциз-2016» на території нафтобази виявили незаконне виробництво. Тут без необхідних дозвільних документів здійснювалася переробка нафти в бензин, дизельне пальне та мазут без дотримання встановлених стандартів. Продаж вказаного пального здійснювався без сплати відповідних податкових платежів до бюджету.
Вилучено 61 тис. літрів бензину, 8 тис. літрів дизельного пального, понад 37 тонн мазуту та обладнання для їхнього виробництва. Орієнтовна сума вилучених паливно-мастильних матеріалів становить 1,4 мільйона гривень. Слідство триває.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top