Перше військово-польове весілля в зоні АТО (ФОТО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Перше військово-польове весілля в зоні АТО (ФОТО)

Перше військово-польове весілля в зоні АТО (ФОТО)

Перше військово-польове весілля в зоні АТО
Не вірте тим, хто каже, що на війні немає місця для гарних і цілком земних почуттів. Це вигадали ті, хто просто чув розповіді, про свист мін, але не знає якою твердою стає земля коли ти хочеш вкритись нею від рваного гарячого заліза. Хто хоч і бачив сірі від вітру та пилюки обличчя воїнів, та не жив з ними на броні. Не потрібно вірити в те, що від співу куль та від тривалих походів, під камуфляжем черствіє серце. Не сприймайте за правду, те що від постійної можливості загинути, душа перетворюється з живого джерела на камінь. Просто не вірте.
Найкращим доказом зворотного – є весілля двох чудових людей Іллі та Юлії Федоренків. Вони розписались вчора у РАГСі тепер вже відомого на весь світ Донбаського міста Слов’янськ. Познайомились молодята ще рік тому під час служби в одній з військових частин високо мобільних десантних військ. Їх поєднало небо десанту. Разом служили, разом наповнювали блакиттю парашути. Разом пішли боронити свою Вітчизну у годину негоди. А тепер разом ітимуть по життю.
Тарас Грень.
Фото автора

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top