Офіційна литовська делегація відвідала Івано-Франківськ (ФОТО) (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Офіційна литовська делегація відвідала Івано-Франківськ (ФОТО) (ВІДЕО)

Офіційна литовська делегація відвідала Івано-Франківськ (ФОТО) (ВІДЕО)


Офіційна литовська делегація відвідала Івано-Франківськ. Її очолює Міністр оборони краю Литовської республіки Юазас Олєкас. Литовські урядовці завітали на Прикарпаття в рамках Тижня НАТО в Україні. З огляду на загострення російсько-українських відносин представники Литви проводять певні історичні паралелі. Каже Міністр оборони Литви Юазас Олєкас.

Анексія Криму спонукала Литву реорганізувати власну армію, – наголошує міністр оборонного відомства. Зокрема, в республіці налагодили взаємодію між різними видами військ, збільшили видатки на армію. Міноборони України, Польщі та Литви підписали міждержавний договір про військове співробітництво. В Івано-Франківську литовські високопосадовці пообіцяли максимально сприяти медичній реабілітації колишніх бійців АТО.

Оксана Семко, Служба новин Вежа FM

Фото: Анастасія Третяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top