Обласний Центр допомоги учасникам АТО розробив “дорожню карту” медичного обслуговування ветеранів бойових дій (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Обласний Центр допомоги учасникам АТО розробив “дорожню карту” медичного обслуговування ветеранів бойових дій (ВІДЕО)

Обласний Центр допомоги учасникам АТО розробив “дорожню карту” медичного обслуговування ветеранів бойових дій (ВІДЕО)


Обласний Центр допомоги учасникам АТО розробив “дорожню карту” медичного обслуговування ветеранів бойових дій. Аби вони знали, на які пільги можуть претендувати.
Громадські ативісти закликають ветеранів АТО користуватися офіційними медичними пільгами. Серед них стаціонарне лікування з окремою палатою, щорічне безкоштовне профілактичне обстеження, безоплатні стоматологічні послуги. В лікувально-профілактичних закладах АТОшники обслуговуються першочергово.

Учасники бойових дій на Сході мають право на пільгові ліки. Їхній перелік затверджений Кабінетом Міністрів. Рецепт може видати лише лікар.
Чи не найбільша проблема з медичним обслуговуванням учасників АТО на Прикарпатті – це відсутність військового госпіталю, наголошують активісти. Адже, саме такі медустанови наразі отримують значно вище фінансування, ніж цивільні лікарні.

У держбюджеті не передбачені кошти на лікування тяжких захворювань бійців. Окрім, гепатиту С. Усі медичні пільги для військовиків не поширюються на їхні родини, констатують у Центрі допомоги учасникам АТО.

Ольга Цьома, Андрій Шкварла, Новини на “Вежі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top