Обласний реабілітаційний центр створять на Прикарпатті | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Обласний реабілітаційний центр створять на Прикарпатті

Обласний реабілітаційний центр створять на Прикарпатті

Обласний реабілітаційний центр створять на Прикарпатті. Обласні чиновники опрацьовують можливості створення соціального закладу на базі Будинку дитини у Надвірній. Тут діти зможуть пройти реабілітацію після лікування.

Відновлювальні заходи необхідні насамперед дітям з вадами розвитку, захворюваннями центральної нервової системи, ендокринними хворобами, патологією слуху. За даними Департаменту охорони здоров’я в області мешкає майже 7 тисяч дітей з обмеженими можливостями. За словами заступника голови ОДА Сергія Адамовича, на облаштування центру залучатимуть інвестиції та грантові кошти.

Мар`яна Гринечко, служба новин Вежа FM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top