Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Обласна міграційна служба передає низку  функцій місцевим органам влади (ВІДЕО)

Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО)


“Прописка” на місцях. Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади. Вже з початку квітня питаннями реєстрації займатимуться сільські,селищні та міські ради. Згідно із Законом, ухваленим парламентом наприкінці минулого року. До тепер ці функції виконували ЦНАПи паралельно з Міграційною службою.

До 1 січня наступного року органи місцевого самоврядування повинні отримати доступ до бази даних. Аби поповнювати її самостійно. А для цього необхідно закупити відповідне обладнання. Його вартість – близько 30 тисяч гривень. Такі витрати місцева влада цілком може собі дозволити, переконані в Міграційній службі.

Ольга Цьома, Андрій Шустикевич, новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top