Новий титул (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Новий титул (ВІДЕО)

Новий титул (ВІДЕО)


Понад 40 років творчості.. Сотні картин та кілограми ескізів з ідеями…Художникові, викладачеві та голові обласної НСХУ Миколі Якимечку наказом Президента присвоєно звання «Заслужений діяч мистецтв України». Новому «титулу» митець радіє. Втім, зізнається, без фанатизму. Сприймає це, як додатквоий імпульс до особистісного розвитку

 

Останні два роки Микола Якимечко очолює обласну Спілку художників. За цей час виставкова діяльність в Івано-Франківську набрала стрімких обертів та резонансу, стверджують митці. Адже свої роботи експонують визнані таланти України.

 
Спочатку ескізи, потім підготовчий рисунок. А далі вже сама картина. Остаточний творчий результат – це напружена і системна праця, зізнається художник Микола Якимечко. Пояснює, митець разом із своїми картинами пропонує на оглядини свій внутрішній світ. У цьому справжнє таїнство мистецтва.

 
Микола Якимечко завжди працює одразу над кількома роботами. Каже, часу бракує, а ідеї приходять знову і знову. Зараз художник творить композицію «В’їзд в Єрусалим”. Завершити її має намір до Великодня.

Ольга Цьома, Сергій Царик, Новини на «Вежі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top