Невдовзі всі регіональні управління юстиції будуть повністю ліквідовані (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Невдовзі всі регіональні управління юстиції будуть повністю ліквідовані (ВІДЕО)

Невдовзі всі регіональні управління юстиції будуть повністю ліквідовані (ВІДЕО)


Юридичні послуги в режимі он-лайн. І це не єдина новація в рамках реформувананя Мін’юсту. Невдовзі всі регіональні управління юстиції будуть повністю ліквідовані. Замість них запрацюють Бюро правової допомоги. Зокрема, на Прикарпатті відчинять двері 16 територіальних відділень. Тут надаватимуть повний спектр юридичних послуг громадянам за місцем проживання, зазначають в обл”юсті. А головне, всі бюрократичні питання можна буде вирішити дистанційно.

Люди, які не мають доступу до комп’ютера вдома, можуть завітати безпосередньо у бюро. Та самотужки виконати необхідні процедури в он-лайн кабінеті електронних адмінсервісів. На спеціальному веб-порталі можна знайти законодавчі акти, скористатися електронним судом чи зареєструвати зміни цивільного стану. Всі документи опрацьовуватимуться упродовж кількох днів.

Дистанційний зв’язок з клієнтами вже практикують у міському РАЦі. Тут опрацювали понад 70 заявок на реєстрацію шлюбу в режимі он-лайн. Кажуть, дана процедура поки що немає попиту. Адже під час її оформлення у пари часто виникають різні питання. Та й до самої реєстрації шлюбу молодята відносяться по -особливому.

Торік на Прикарпатті відкрили Бюро надання безоплатної юридичної допомоги. Тут надають послуги лише соціально незахищеним категоріям людей. Кажуть, за цей час до територіальних бюро звернулося понад сімсот осіб. В основному люди хочуть отримати певні пільги чи юридичну консультацію.

Певні фунціїї управління юстиції візьмуть на себе органи місцевого самоврядування. В першу чергу , це стосується рєєстрації майна. Відтак посилиться конкуренція на ринку надання адмінпослуг, переконані правники. І більш якісним стане обслуговування клієнтів в даній сфері.

Віра Лутчин, Андрій Шустикевич , Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top