Найдорожчі школярі в Україні — на Франківщині | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Найдорожчі школярі в Україні — на Франківщині

В Івано-Франківській області на одного учня йде 15 тис грн в рік. Про це повідомила Ірина Когут, освітній аналітик CEDOS.

Середньій показника витрат на навчання одного школяра в Україні – 10 тис гривень. Найменше витрачають на учнів у Харковській області. Там рік навчання школяра складає 8,5 тис, що майже вдвічі менше, ніж на Франківщині.

“В регіонах, де мало сільських шкіл, набагато більша кількість учнів на одну школу і видатки на одного учня там менші”, – пояснила Ірина Когут.

В Іванофранківській області 84% шкіл – це сільські школи. Середня кількість учнів на одну школу – 130 та 30 вчителів.

“Частка шкіл, які знаходяться в селі становить майже дві третини. В різних областях цей показник відрізняється. Є області, де частка сільських шкіл становить 80%, а є такі, де всього 40%. Цей показник впливає на рівень видатків на середню освіту”, – розповіла Ірина Когут, освітній аналітик CEDOS.

Нагадаємо, аналітичний центр CEDOS презентував проект “Шкільна карта CEDOS”. Проект передбачає інтерактивну карту, яка відображає статистичні дані про шкільну освіту в Україні. На карті зображені основні показники освітньої системи з подальшою навігацією по них. Зокрема це кількість шкіл на 100 тис. населення; відсоток сільських шкіл; кількість учнів на школу; кількість вчителів на школу; результати ЗНО з української мови; витрати на одного учня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top