На Прикарпатті введуть у дію ще один біогазовий завод (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
На Прикарпатті введуть у дію  ще один біогазовий завод (ВІДЕО)

На Прикарпатті введуть у дію ще один біогазовий завод (ВІДЕО)


Альтернативні види енергії. На Прикарпатті введуть у дію ще один біогазовий завод. Його спорудять у Тустані Галицькому районі. Це вже другий такий проект датської компанії “Даноша”. Перше біогазе виробництво відкрито у Калуському районі.

На високому екологічному рівні майбутнього виробництва наголошують представники НЕФКО. Запевняють, їхня фінансова корпорація ніколи не вкладатиме кошти у шкідливе для навколишнього середовища підприємство.

На Прикарпатті функціонують понад 400 підприємств, де залучено іноземний капітал півсотні країн світу. Обласні чиновники констатують, за останні 4 роки на Івано-Франківщину надійшло інвестицій в сумі близько 800 мільйонів доларів США. І запевняють, для області характерний сприятливий інвестиційний клімат.

Планова потужність нового біозаводу – 1 МВт. За оцінками фахівців, даної енергії вистачить для забезпечення електрикою понад 2 тисяч квартир та обігріву близько семи ста помешкань.

Оксана Семко, Андрій Шкварла, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top