На Прикарпатті намагаються підвищити якість надання адмінпослуг (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
На Прикарпатті намагаються підвищити якість надання адмінпослуг (ВІДЕО)

На Прикарпатті намагаються підвищити якість надання адмінпослуг (ВІДЕО)


Без зайвої бюрократії. На Прикарпатті намагаються підвищити якість надання адмінпослуг. Співпрацюють чиновники та громада, залучаючи фахівців новітніх інформаційних технологій. Це відбувається в рамках проекту “Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг”. Результатом дворічної діяльності проекту стало створення на Прикарпатті профільних ЦНАПів.
За два роки на Прикарпатті створено понад два десятки Центрів надання адмінпослуг. Щомісяця їхні фахівці надають більше 20-ти тисяч різноманітних послуг. В обласному Департаменті економіки сподіваються, незабаром їх обсяги збільшаться. Адже згідно із Законом “Про децентралізацію” місцева влада отримає більше повноважень.

Проект “Підвищення якості та ефективності надання адмінпослуг” завершився . Використано і кошти, які надавав Євросоюз на його реалізацію. Місцеві координатори проекту запевняють, надалі радіус дії ЦНАПів розшириться. Цьому сприятиме розгалужена комп”ютерна мережа і підготовлена команда фахівців.

“Пілотними” у реалізації проекту “Підвищення якості та ефективності надання адмінпослуг” були Івано-Франківськ, Надвірнянський, Калуський та Коломийський райони. Координатори запевняють, у песпективі мережа ЦНАПів охопить все Прикарпаття.

Оксана Семко, Сергій Царик, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top