На Прикарпатті може з’явитися екопоселення (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
На Прикарпатті може з’явитися екопоселення (ВІДЕО)

На Прикарпатті може з’явитися екопоселення (ВІДЕО)


На Прикарпатті може з’явитися екопоселення. У такий спосіб громадська організація «Епос» має намір розв”язати житлову проблему переселенців та воїнів АТО. Свої оселі майбутні мешканці споруджуватимуть власноруч. З екологічних матеріалів. Зокрема, деревини та мінеральної вати. “Епос” має намір створити і тваринницький комплекс та використовувати альтернативні енергоджерела. Ініціатори ідеї – переселенці з Криму та Сходу України. Їхня мета – не лише допомогти з помешканням, а й створити робочі місця.
Для відповідних проектів в держбюджеті передбачені грантові кошти, кажуть активісти. Тож свій проектний план вимушені переселенці подали на розгляд Верховної Ради.
Автори проекту підрахували усі витрати на спорудження екопоселення.
Для будівництва всього екопоселення, на 200 будинків, знадобиться три мільйони євро.

Ольга Цьома, Сергій Царик, Новини на «Вежі».

2 comments

  1. Ви мабуть з глузду з’їхали – тішитись тим, що чергові ” дєятєлі” збираються отримати 200 гектарів нашої землі, 20 млн. гривень з бюджету і ощасливити нас своєю присутністю. Вони що, не збираються відвойовувати свої землі, повертатись додому і відбудовувати свої регіони? Для них вже війна скінчилась?

  2. Ви мабуть з глузду з’їхали – тішитись тим, що чергові ” дєятєлі” збираються отримати 200 гектарів нашої землі, 20 млн. гривень з бюджету і ощасливити нас своєю присутністю. Вони що, не збираються відвойовувати свої землі, повертатись додому і відбудовувати свої регіони? Для них вже війна скінчилась?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top