На Прикарпатті для інвестиційних проектів немає політичної волі (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
На Прикарпатті  для інвестиційних проектів немає політичної волі (ВІДЕО)

На Прикарпатті для інвестиційних проектів немає політичної волі (ВІДЕО)


На Прикарпатті для інвестиційних проектів немає політичної волі. Зокрема, для тих, що стосуються альтернативної енергетики. У цьому переконані представники інвестиційних груп. Пояснюють, ще у 2010-му році обласна рада прийняла рішення про покращення інвестиційного клімату в області. І дала згоду на реалізацію відповідних проектів. За кошти іноземних інвесторів. Втім, віз і нині там.

Геотермальні установки могли б вирішити проблему газової залежності та високих тарифів на теплопостачання, кажуть експерти. В Європі це вже давно не новинка. Наприклад, у Німеччині таких підприємств близько трьох десятків. Німецький досвід вивчав інженер Віктор Шевчук. І провів геологічне дослідження в Івано-Франківську.

У свій час геотермальну котельню мали намір звести на околиці міста. На вулиці Івасюка. Втім, справа далі пошуково-проектних робіт не зрушилася. Проект землевідведення так і не затвердили.Представники інвестиційних груп кажуть звернулися і цього року до обласної ради з листом-пропозицією про співпрацю. Щодо реалізації інвестиційних проектів альтернативної енергетики. Втім, відповіді поки не отримали.

Ольга Цьома, Андрій Шкварла, Новини на «Вежі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top