На керівну посаду лічильна комісія запропонувала Тараса Антоняка – чинного керманича суду (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
На керівну посаду лічильна комісія запропонувала  Тараса Антоняка – чинного керманича суду (ВІДЕО)

На керівну посаду лічильна комісія запропонувала Тараса Антоняка – чинного керманича суду (ВІДЕО)


Коней на переправі не міняють. Не забули про цю життєву мудрість і на виборах голови Івано-Франківського міського суду. На цю керівну посаду лічильна комісія запропонувала Тараса Антоняка – чинного керманича суду. Усі присутні служителі Феміди не були проти даної кандидатури. Відтак таємним голосуванням Тарасові Антоняку продовжили каденцію. Причому, одноголосно. І на триваліший термін – два роки, згідно із новим положенням законодавства.

Два кандидати претендували на посаду заступника голови міського суду. Це – Наталя Деркач, яка до виборів обіймала цю посаду, і суддя Володимир Попович. Учасники виборів перевагу надали професійному та управлінському досвіду Наталії Деркач.

За перебігом виборів керівництва Івано-Франківського міського суду спостерігали громадські активісти. Торік вони теж брали активну участь у виборчому процесі. Серйозних зауважень до місцевої Феміди не мають. Сподіваються на справедливий і чесний суд.

Знову обраний голова міського суду Тарас Антоняк має намір продовжити реалізацію міжнародних проектів судоустрою. Зокрема, що стосується дистанційного допиту свідків.

Ольга Цьома, Олександр Литвиненко, Новини на «Вежі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top