На дорогах Івано-Франківська утворилися “діри-пастки”, які становлять небезпеку як для водіїв, так і для пішоходів | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

На дорогах Івано-Франківська утворилися “діри-пастки”, які становлять небезпеку як для водіїв, так і для пішоходів

Протягом останнього часу, на дорогах Івано-Франківська почали часто пропадати люки та водостічні решітки.
Франківець Володимир Кривень‎ вважає, що у цьому винне халатне виконання робіт міськими комунальниками, мовляв, вони бачать сьогоднішню ситуацію, яка склалась на дорогах міста, але не приймають жодні міри, для того аби виправити дану проблему.

“Шановні керівники комунальних підприємств В.Юсипів (КП ДРЕУ), В. Бурко (КП МДК), М.Саєвич (КП Водоекотехпром)! На балансі Ваших підприємств, довірених Вам громадою міста, знаходяться дороги та мережі. Однак, складається враження, жоден з Вас немає елементарного уявлення про те для чого Вас найняли на роботу!!! Про це свідчать викладені нижче фото з вул. Вовчинецької. До речі між фото №1 та фото №2 інтервал у 7 днів, за цей час уже цілі дерева встигли вирости…Невже ніхто з Ваших підлеглих не має в своїх посадових інструкціях обовязку обстеження своїх дільниць(вулиць) і негайного реагування(виправлення) виявлених проблем! Чи потрібно дочекатися, щоб хтось постраждав, потрапивши в ці рукотворні діри-пастки на дорозі!!! Не хочеться навіть думати про те, що може статися, для прикладу з велосипедистом, якщо він втрапить у таку яму”, – пише франківець у соцмережі.

Тому франківець попереджає мешканців області бути обережними для того, щоб убезпечити себе від потрапляння у такі “пастки”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top