Мистецтво поза реаліями презентував молодий дизайнер Ярослав Ілко (ФОТО) (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Мистецтво поза реаліями презентував молодий дизайнер Ярослав Ілко (ФОТО) (ВІДЕО)

Мінімалізм та декоративність, знаковість та абстрагованість від побуту. А ще  простота і невимушеність жестів. Все це прочитується у виставці  “Простори. Крапки. Лиця”. Мистецтво поза реаліями презентував молодий дизайнер Ярослав Ілко. Родом із Закарпаття, юнак  мешкає і працює в Івано-Франківську. Експозиція складається із трьох серій. Дві з них наповнені кольоровими відтінками. Серія “Лиця” – чорно-біла. На картинах своєрідні маски, які передають емоції обличчя людини.  Його роботи наповнені базовими графічними формами – крапкою, лінією, кольоровою плямою.

Художний стиль автора – пластицзм, мінімальна абстракція. Дизайнер  використовує крапки як найпростіший елемент, який може бути в просторі. Але вони не статичні. Крапки мають певне спрямування.  І наче живуть власним життям.

Твори  молодого дизайнера містять ідеї, які не спираються на моменти з реального життя. Відтак, кожна картина має відповідне  психологічне навантаження.

Наразі Ярослав Ілко займається розробкою соціальної мережі. Каже, це буде  своєрідний  конструктор, де люди зможуть  обмінюватися власними графічними зображеннями. Згодом дизайнер об’єднає їх у комікс.  На його основі має намір  створити комп’ютерну гру.

Мар’яна Гринечко, Олександр Литвиненко. Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top