Молочна продукція місцевих виробників – безпечна для споживання (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Молочна продукція місцевих виробників – безпечна для споживання (ВІДЕО)

Молочна продукція місцевих виробників – безпечна для споживання (ВІДЕО)


Молочна продукція місцевих виробників – безпечна для споживання. Такі висновки озвучили в “Стандартметрології”. Тут провели незалежну споживчу експертизу молока, сметани і масла. Перевірити дану продукцію запропонували самі ж іванофранківці. Аби уникнути упередженого ставлення до того чи іншого виробника, закупки продукції здійснювалися за участі представників громадських організацій.

У лабораторних умовах продукцію досліджували на відповідність держстандартам. Результати експертизи молока – позитивні, кажуть у Випробувальному центрі. Жоден з 3-ох обраних зразків не забракували. Чого не можна стверджувати про масло і сметану. Тут фахівці виявили певні недоліки.

Попри виявлені недоліки, в “Стандартметрології” запевняють, продукція безпечна. Аби вберегтися від придбання неякісних товарів, фахівці радять перевіряти цілісність упаковки та маркування. Між тим, незалежні споживчі експертизи проводитимуть і надалі. Щокварталу в лабораторії перевірятимуть якісь продукції за пропозиціями споживачів або ж з ініціативи фахівців метрології.

Мар’яна Гринечко, Сергій Царик. Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top