Місцева економіка поступово переходить на альтернативні енергоджерела (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Місцева економіка поступово переходить на альтернативні енергоджерела (ВІДЕО)

Місцева економіка поступово переходить на альтернативні енергоджерела (ВІДЕО)


Виробництво без зайвих витрат. Місцева економіка поступово переходить на альтернативні енергоджерела. Задля забезпечення технологічного процесу. Нині чи не всі комунальні структури уже використовують для обігріву приміщень твердопаливні котли на вторинній сировині. Це дозволило їм практично відмовитися від споживання природнього газу. Ще один приклад енергетичної незалежності продемонстрував демонструють «Інтерком», що спеціалізується на виробництві дитячих іграшок. Тут встановили паливно-мастильний котел.

Дирекція підприємства не зупиняється на досягнутому. Нещодавно на одному з цехів встановили сонячні батареї. Їхні перевага очевидна, зазначають виробничники. Адже тепер витрати підприємства на електрику скоротилося втричі. Пояснюють, все завдяки так званому «зеленому тарифу». Шоправда, безперервне виробництво альтернативної “сонячної” енергії відбувається в теплу пору року.

«Інтелком» упродовж двох десятків років утримує стабільні позиції на вітчизняному ринку виготовлення дитячих іграшок. і наразі є прикладом сучасного енергоефективного виробництва.

Використання природних джерел енергії задоволення не з дешевих. Встановлення сонячних батарей обійшлося підприємству у понад 200 тисяч євро. Їхня потужність 230 кіловат. Монтаж енергозберігаючого обладнання розділено на три етапи. За оцінками фахівців, вартість батарей окупиться вже за 4 роки.

Віра Лутчин, Сергій Царик, Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top