Міські рятувальники підсумували перебіг виконання низки цільових програм щодо цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Міські рятувальники підсумували перебіг виконання низки цільових  програм  щодо цивільного захисту населення  від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру (ВІДЕО)

Міські рятувальники підсумували перебіг виконання низки цільових програм щодо цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру (ВІДЕО)


Заради безпеки іванофранківців. Міські рятувальники підсумували перебіг виконання низки цільових програм щодо цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру. Як правило, на такі публічні слухання
запрошується менеджмент промислових та комунальних підприємств. Адже він несе відповідальність за інженерний і технічного стан виробництв та його протипожежну безпеку. Також на підприємствах зосереджено півсотні захисних споруд. Як торік з”ясували надзвичайники, 12 готові до укриття, 23 готові частково і 15 – взагалі потребують капремонту. І з огляду на непросту ситуацію в державі міським надзвичайникам доводиться зазвичай працювати в посиленому режимі. Миттєво реагувати на будь-які сигнали про небезпеку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top