Міська влада декларує подальший контроль за благодійними внесками, що надходять на рахунки медичних установ (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Міська влада  декларує подальший  контроль за   благодійними  внесками, що надходять на рахунки медичних установ (ВІДЕО)

Міська влада декларує подальший контроль за благодійними внесками, що надходять на рахунки медичних установ (ВІДЕО)


Облікувати благодійні внески. Міська влада декларує подальший контроль за благодійними внесками, що надходять на рахунки медичних установ. Задля цього касові апарати розмістили у Центральній міській клінічній лікарні. Наразі тут встановлено три електронні пристрої. Їхню дію проінспектував міський голова Руслан Марцінків.

Щодня касовими апаратами у ЦМКЛ користується з десяток пацієнтів. Суми їхніх благодійних внесків коливаються від 10-ти до 300 гривень. Бухгалтери та адміністратори, котрі опанували новий апарат, запевняють, їхня робота значно спростилася. А пацієнти у вигляді чеку мають підтвердження, що їхні кошти не підуть “наліво”.

Платити чи не платити. Пацієнтів здебільшого цікавить, чи обов”язковими є благодійні внески. І чи зроблять медики рентген без пред”явлення чеку про сплату внеску на “добровільній” основі. Для іванофранківчанки Маріі Стефанишин, котра після ішемічного інсульту перебуває у Неврологічному відділенні, не суттєво, у якій формі в неї візьмуть оплату. Пацієнтку турбує чимала кількість квитанцій, яку їй уже видали в ЦМКЛ на оплату “благодійних”.
У мерії стверджують, касові апарати з обліку благодійних внесків незабаром з”являться в усіх медзакладах. І будь-хто зможе побачити суму грошей, що надійшла на рахунки лікарень, і куди ці кошти потрачено.

А незабаром до послуг пацієнтів лікарень буде інше нововведення. Аби повністю ліквідувати спосіб оплати “із рук в руки”, як експеримент, встановлять електронні банківські термінали.

Оксана Семко, Сергій Царик, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top