Мер Франківська подасть на депутата міськради Мерінова у суд | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Мер Франківська подасть на депутата міськради Мерінова у суд

Сьогодні, 11 березня, відбувається пленарне засідання IV сесії Івано-Франківської міської ради VII демократичного скликання.

Депутат Роман Онуфріїв представив проект рішення щодо створення тимчасової депутатської комісії з приводу забудови у мікрорайоні «Рінь». Він розповів, що жодної житлової забудови на території, яка призначена для освітнього закладу не має бути. І для того, щоб всесторонньо вивчити це питання є доцільним створити тимчасову комісію з приводу ситуації, яка склалася навколо будівництва у мікрорайоні «Рінь».

Однак Віталій Мерінов повідомив, що справа триває ще з минулого року.

«Мене дивує, що ви кажете, що Угорницька сільська рада не підтримує будівництво. Але разом з тим вона подала клопотання, щоб справа розглядалася без її членів. Ви ні разу не поцікавилися, як проходить справа», – звернувся від до Онуфріїва.

Однак мер сказав, що за зверненням Онуфріїва були скасовані виконкомом містобудівні умови, які видані попередньою каденцією.

«10 грудня скасовані, а 15 грудня забудівельник вирив два котловани. Йому було начхати на рішення виконкому. Тоді громада прийшла на місце і техніка почала тікати, і будівництво припинилося, а зараз йде суд», – відповів йому Мерінов.

Відтак Марцінків повідомив, що представляє певну політичну силу, тому подасть позов до суду на Мерінова за образу честі і гідності, щоб «раз і назавжди навчити».

Проте Роман Онуфріїв попросив мера не подавати позову до суду на Мерінова, оскільки у всіх одна мета – не допустити незаконної забудови.

Опісля Сергій Гаєвський нагадав Марцінківу, як той колись боровся проти незаконної забудови, натомість зараз вони ростуть, як гриби після дощу.

Однак мер відповів, що це неправда. «Минулого року було видано 200 містобудівних умов і ми зараз їх відміняємо», – резюмував він.

Однак про те, що він відмовляється від позову мер так і не сказав. Тому очевидно позов таки буде.
Першоджерело: http://gk-press.if.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top