Медики вкотре закликають батьків зробити дітям щеплення від поліомієліту (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Медики вкотре закликають батьків зробити дітям щеплення від поліомієліту (ВІДЕО)

Медики вкотре закликають батьків зробити дітям щеплення від поліомієліту (ВІДЕО)


Третя хвиля вакцинації. Медики вкотре закликають батьків зробити дітям щеплення від поліомієліту. Результати попередньої акції місцеві медики за “круглим столом”. Кажуть, коли розпочинали вакцинацію восени, відсоток “щеплених” дітей становив 14 відсотків. Для безпечної колективної імунізації потрібно, аби вакцинувалися щонайменше 9 із 10-ти дітей.

Вакцина від поліомієліту є безпечною, запевняють представники національної ініціативи “Стоп Поліо Україна”. Кажуть, саме упереджене ставлення до якості та методів зберігання медпрепарату стримує батьки вакцинувати своїх дітей. Натомість дана оральна полівакцина використовується у світі близько півстоліття. Нею щеплено понад 2 з половиною мільярди дітей у світі.

Запрошені на зустріч батьки навіть після “круглого столу” свого ставлення до вакцинації від поліомієліту не змінили. Мар”яна Вершиніна запевняє, свого синочка вакцинувати не буде. Адже не впевнена, що медпрепарат зберігався як слід. Та й гарантії, що після щеплення у дитини не буде ускладнень, медики не дають.

Вірус поліомієліту поширюється від людини до людини через слину. Особливо через інфіковану їжу та воду. Найбільш вразливими до поліомієліту є діти віком до п’яти років.

Оксана Семко, Андрій Шкварла, Новини на “Вежі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top