Марія Прокопенко. Чудові люди | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Марія Прокопенко. Чудові люди

…Коли новини з усіх фронтів геть погані, а погода катує своєю мінливістю, я починаю рахувати чудових людей.

Бабця, яка поливає барвінки та нарциси на клумбі біля під’їзду. Раніше ця бабця висадила жовті та червоні тюльпани, які вже квітнуть і схожі на крашанки.

Жінка, що продає на вулиці гігантські рулети з маком і закликає: «Підтримайте українського виробника!».

Постовий, який намагається регулювати рух на великому перехресті. Світлофор зламався, люди абсолютно не орієнтуються у сигналах патрульного, і він підказує усім, коли можна йти.

Військовий, який зустрів товариша, обіймає його і регоче.

Товариш військового, який з несподіванки наступив на ногу школярці, зашарівся і вибачається.

Жінка, яка читає у метро паперову книжку з філософії.

Інша пасажирка метро, що просить пропустити її до вікна і милується ранковим Дніпром. З нею хлопець років восьми, який вивчає нову схему підземки і щось питає про переходи між гілками метрополітену. А хіба не чудова людина, яка розробила цю нову схему?

Водій маршрутки з вусами ледь не до грудей, що пропонує сісти на переднє сидіння – біля вікна і подалі від п’яних молодиків.

Людина невідомої статі, імені та посади, яка вдало пожартувала у Фейсбуці.

Ще один невідомий громадянин, який заправив банкомат, і тепер можна зняти таку необхідну готівку.

Дівчинка з довідкової, що швидко підказала розклад роботи автобусів.

Продавщиця, яка «впарює» хлопцю книжкову новинку.

Літній чоловік, який підняв за кимось пляшку з-під енергетика і викинув у смітник.

Музикант у переході, який грає жахливо, але кумедно і завзято.

Скрипальки в іншому переході, які грають також завзято і ще красиво.

Підказую дорогу молодій мамі з хлопчиком у зеленому костюмі. Жінка ніяк не зрозуміє, куди їй повертати, і я трохи йду з нею, проводжаю. Сьогодні і я для когось трохи чудова людина.

За спілкуванням з жінкою, що заблукала, збиваюся з рахунку (я рахую чудових людей, пам’ятаєте?). Як не збитися, коли ми всі – чудові? Звичайно, це обтяжує і зобов’язує, але за таких умов будь-які задачі на всіх фронтах мають чудові – для нас – рішення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top