Максимально точний діагноз допоможе встановити мобільний медичний додаток (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Максимально точний діагноз допоможе встановити мобільний медичний додаток (ВІДЕО)

Максимально точний діагноз допоможе встановити мобільний медичний додаток (ВІДЕО)


Максимально точний діагноз допоможе встановити мобільний медичний додаток. Прикарпатські оториноларингологи спільно з сумськими колегами розробити “ЛорХелпер”. Унікальна програма пропонує поетапне формування дігнозу у пацієнта. Обираючи в додатку симптом, який може свідчити про захворювання вуха, горла чи носа, з’яляються уточнюючі запитання щодо стану пацієнта. По закінченні такого віртуального огляду, мобільний додаток встановлює діагноз. А також пропонує лікування відповідно до протоколу.

Ідея створення мобільного додатку в медиків виникла понад два роки тому. Інформаційна база програми містить понад сотню різноманітних діагнозів, які стосуються захворювань вуха, горла та носа. А відтак, “ЛорХелпер” буде цінним помічником для сімейних лікарів, педіатрів та лорів, каже головний оториноларинголог профільного Міністерства Василь Попович. А ще стане у пригоді медикам-початківцям, яким бракує практичного досвіду. І навіть пересічним людям.

Мобільний додаток вже пройшов тестування. Завантажити його на мобільний пристрій можна буде в новому році. А поки що медики готують базу візуальних симптомів. Вона допоможе не лише поставити діагноз, а й побачити як має виглядати те, чи інше захворювання.

Мар’яна Гринечко, Олександр Литвиненко. Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top