“Клініка для ведмежат” у 55-ий раз відчинила свої двері для дітвори (ФОТО) (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
“Клініка для ведмежат” у 55-ий раз відчинила свої двері для дітвори (ФОТО) (ВІДЕО)

“Клініка для ведмежат” у 55-ий раз відчинила свої двері для дітвори (ФОТО) (ВІДЕО)


Побороти страх перед білим халатом та вилікувати… м’яку іграшку. “Клініка для ведмежат” у 55-ий раз відчинила свої двері для дітвори. Акцію має європейськи витоки. В Івано-Франківську її традиційно проводять студенти-волонтери медичного університету. Вони в ігровій формі навчають малечу азів медицини.

Діти самотужки обстежують іграшкового пацієнта, беруть аналізи, роблять перев’язки та рентген. Перевіряють зір. Аби поставити хворому ведмедику точний діагноз.

Також студенти-медики навчають дітей правильно дбати про власне здоров’я. На прийомі у стоматологів малеча не плаче, а із захопленням чистить зуби.

Проект «Клініка для ведмежат» студенти реалізували в рамках акції “Абетка здоров’я”. Пізнавальне свято для малечі влаштували з нагоди річниці прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Декларації прав дитини. Акція орієнтована зокрема на соціально-незахищених дітей.

Ольга Цьома, Олександр Литвиненко, Новини на “Вежі”.

Фото: Анастасія Третяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top